dojazd

Dojazd

kierunek - Bajbuza

Pomimo ustronnej lokalizacji jest do Nas naprawdę niedaleko. 

Droga od Auchan przez Żukowo kierować sie na Kościerzyne w Egiertowie skręcić w lewo na Nową Karczmę , w Nowej karczmie przejechać prosto przez skrzyżowanie kierunek Stara Kiszewa, za nową karczma miejscowości Lubieszyn , Liniewo , Orle, za Orlem skręt w lewo na Garczyn , w Garczynie za boiskiem pierwsza droga w prawo, kierować się na farme strusi przy farmie strusi afisze Dworu Bajbuza, jechać prosto trzymając się lewej strony , od farmy strusi ok 500m skręt w lewo w las do Bajbuzy.

Druga droga zjazd za Szadółkami na Kościerzyne przez Kolbudy , Przywidz, do Nowej Karczmy , w Nowej Karczmie w lewo kierunek Stara Kiszewa ,za nową karczma miejscowości Lubieszyn , Liniewo , Orle, za Orlem skręt w lewo na Garczyn , w Garczynie za boiskiem pierwsza droga w prawo, kierować się na farme strusi przy farmie strusi afisze Dworu Bajbuza, jechać prosto trzymając się lewej strony , od farmy strusi ok 500m skręt w lewo w las do Bajbuzy

Dojazd od strony Tczewa, Skarszew – z Tczewa na Kościerzyne przez Godziszewo, Skarszewy potem prosto aż do  miejscowości Więckowy ,w wieckowach skręcić na  w lewo na Pogódki, i cały czas prosto do  miejscowości Kobyle , w Kobylu przed sklepem w prawo (są drogowskazy tablice na płocie) cały czas prosto na górce znak Bajbuza w prawo w las do Bajbuzy. 

Dojazd od strony Kościerzyny, kierować się na Toruń aż do miejscowości Nowa Kiszewa ,skręcić w lewo na Stare Polaszki w Starych Polaszkach skrzyżowanie T w lewo na Nową Karczme za ok . 3 km. za zakrętem 90 * będzie droga w prawo na Garczyn , w Garczynie za boiskiem pierwsza droga  (jest tablica na płocie przed tablicą skrecić) w prawo , kierować się na farme strusi przy farmie strusi afisze Dworu Bajbuza, jechać prosto trzymając się lewej strony , od farmy strusi ok 500m skręt w lewo w las do Bajbuzy

Dojazd od strony Toruń, Bydgoszcz jechać krajową 1 aż do Warlubia, w Warlubiu w lewo na Kościerzynę aż do miejscowości Zblewo , w Zblewie prosto przez skrzyżowanie dalej na Kościerzynę za przejazdem kolejowym w Zblewie , las i ok. 1 km. trzeba skręcić w prawo na Góre przez miejscowości Góra ,  Maliki ,nigdzie nie skręcając dojechać do Kobyla w Kobylu na skrzyżowaniu pojechać prosto w polną drogę drogowskaz Garczyn 4 km.(jest tablica Bajbuza prosto) za ok. 1,5 km, na górce będzie strzałka Dwór Bajbuza , trzeba skręcić w prawo w las i jesteśmy w Dworze.